Partnerski transfer prawniczki od nieruchomości z CMS do kancelarii DWF

2883

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Katarzyna Dębińska-Pietrzyk jest od czerwca 2019 r. lokalnym partnerem w niedawno zainstalowanym w Warszawie biurze brytyjskiej kancelarii DWF. Powstało ono na bazie warszawskiej załogi kancelarii K&L Gates, która w maju 2019 r. zlikwidowała swoją placówkę w Polsce.

(www.linkedin.com)

Katarzyna Dębińska-Pietrzyk przeszła z kancelarii CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang. Specjalizuje się w prawie nieruchomości. Obsługuje transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości (asset deal/share deal/portfolia) we wszystkich sektorach rynku pracując dla funduszy inwestycyjnych (private equity) i firm. Doradza przy inwestycjach w centra handlowe, biurowce i inne nieruchomości komercyjne, m.in. opracowując struktury inwestycyjne.

Przedtem przez dwa lata była prawniczką CMS, od początku maja 2018 r. partnerem w praktyce nieruchomości i budownictwa tej kancelarii. Wcześniej przez prawie 11,5 roku pracowała w kancelarii Baker McKenzie. Przez cztery lata pracowała w lokalnych warszawskich kancelariach średniej wielkości.

Jest adwokatem, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Marii CurieSkłodowskiej w Lublinie (2002).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl