Z korporacji na szefa działu w Kopeć & Zaborowski

825

1 sierpnia 2022 r. do zespołu Kancelarii Kopeć Zaborowski dołączyła r.pr. Zuzanna Szmelter. Objęła stanowisko szefa Działu Prawa Cywilnego i Postępowań Spornych, zastępując dotychczasowego szefa – adw. Huberta Kubika.

Zuzanna Szmelter posiada bogate doświadczenie w zakresie sporów gospodarczych i cywilnych. Przez ostatnie sześć lat kierowała zespołem radców prawnych zajmujących się postępowaniami spornymi w jednej z największych firm inwestycyjno-budowlanych w Polsce – Budimex S.A. Odpowiadała tam za koordynację prac zespołu i prowadzenie sporów sądowych. Wcześniej przez ponad 11 lat była związana z kancelarią Sołtysiński, Kawecki & Szlęzak, gdzie zajmowała się prowadzeniem spornych postępowań sądowych, sądowoadministracyjnych, administracyjnych, arbitrażowych i innych.

– Cieszymy się, że tak doświadczony prawnik, ale też manager dołącza do naszego zespołu. Wierzymy, że dzięki obszernej, praktycznej wiedzy Zuzanny oraz umiejętności pracy z klientem biznesowym, nasz kolejny strategiczny dział nadal będzie się  tak dynamicznie rozwijał, prowadząc sprawy z tzw. pierwszych stron gazet – mówi adw. Maciej Zaborowski, partner zarządzający Kancelarii Kopeć Zaborowski.

Zuzanna Szmelter obejmie ponad 15-osobowy zespół specjalistów z obszaru prawa cywilnego, prawa administracyjnego, gospodarczego, prawa prasowego i ochrony dóbr osobistych, z wyodrębnionymi Praktyką Prawa Rodzinnego i Opiekuńczego oraz Praktyką Ochrony Dóbr Osobistych.

Dotychczasowy szef Działu Prawa Cywilnego i Postępowań Spornych – adw. Hubert Kubik awansuje na stanowisko of counsel. Będzie odpowiadał za utrzymanie relacji z kluczowymi klientami KKZ, a także doradzał w przygotowywaniu strategii procesowej najważniejszych spraw prowadzonych przez kancelarię.

Materiał kancelarii Kopeć & Zaborowski