Kopeć & Zaborowski – Kancelaria Pro Bono

210

Kancelaria Kopeć Zaborowski (KKZ) została uhonorowana przez kapitułę konkursu Ranking Kancelarii Prawniczych 2022 organizowanego przez „Rzeczpospolitą” nagrodą Kancelaria Pro Bono.  To prestiżowa nagroda, którą przyznaje się kancelariom zaangażowanym w nieodpłatną pomoc prawną.

Kopeć & Zaborowski to grupa prawników o bogatym doświadczeniu ukierunkowana na poszukiwanie skutecznych rozwiązań dla najbardziej skomplikowanych problemów prawnych. Łączy wyspecjalizowaną obsługę prawną w obszarze prawa dla biznesu, w tym prawa pracy, prawa karno-gospodarczego, cywilnego, z praktycznym biznesowym podejściem.

W swojej codziennej pracy nie zapominają również o tych, którzy wsparcia potrzebują. Obecnie na stałe angażują się w pomoc pięciu organizacjom pozarządowym m.in. Fundacji Dorastaj z Nami  i Fundacji Rodzic w Mieście, inicjatywie Tato.Net. Wspólnie z NAU (National Anti-Crisis Managment) oferują pomoc Białorusinom w walce o prawa obywatelskie. Świadczą też bezpłatną pomoc prawną Stowarzyszeniu Top500 Innovators, skupiającego młodych, zdolnych przedstawicieli świata nauki.

Jak mówią partnerzy zarządzający KKZ – adw. Maciej Zaborowski i r.pr. Marta Kopeć:

–  Niesienie pomocy zawsze było dla nas ważne. Staramy się dawać przykład, zwłaszcza młodym osobom. Codziennie obserwujemy zaangażowanie naszych prawników i cieszymy się, że mamy taki zespół. Nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ związana z naszymi wartościami. Mamy nadzieję, że nasze działania, staną się dla niektórych pewnym drogowskazem – dodają.

Materiał kancelarii Kopeć & Zaborowski