Nowa partnerka w Rödl & Partner w Polsce

462

Do grona partnerów Rödl & Partner w Polsce dołącza Dominika Tyczka-Szyda. Oficjalna uroczystość nominacji miała miejsce podczas międzynarodowego wydarzenia Forum Global w Norymberdze.

Dominika Tyczka-Szyda jest doradcą podatkowym, specjalistką w zakresie cen transferowych, członkiem międzynarodowego zespołu Rödl & Partner do spraw cen transferowych i grupy roboczej w ramach Forum Cen Transferowych, a także MDR-Officerem.

Jest nagradzaną i wyróżnianą ekspertką – znalazła się w gronie najlepszych specjalistów w dziedzinie prawa podatkowego, rekomendowanych przez dziennik „Rzeczpospolita”. Zajmuje także trzecie miejsce w zestawieniu TOP doradców podatkowych w kategorii CIT rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”. Jest autorką licznych wystąpień i publikacji, a także doktorantką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów.

Karierę zawodową rozpoczęła w Rödl & Partner w 2010 r. na stanowisku asystentki w Dziale Prawno-Podatkowym. W 2014 r. otrzymała nominację na senior associate, a w 2017 r. została associate partnerem. Od 2018 r. zarządza Działem Doradztwa Podatkowego oraz Prawnego we Wrocławiu, a także zespołem cen transferowych Rödl & Partner w Polsce. Obecnie kieruje blisko trzydziestoosobowym zespołem.

– Zostanie partnerem to dla mnie ogromne wyróżnienie oraz docenienie mojego zaangażowania i wyników biznesowych, jakie osiągnęłam przez ostatnie 12 lat. Traktuję ten awans jako możliwość dalszego udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego, zespołu cen transferowych oraz marki Rödl & Partner w Polsce. Dla mnie zawsze zespół jest na pierwszym miejscu i to się nie zmieni. Dziękuję mojemu zespołowi za to, gdzie jesteśmy dziś i cieszę się na dalszą współpracę, wyzwania i rozwój – podkreśla nowo mianowana partnerka, Dominika Tyczka-Szyda.

***

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 50 krajach i ma 107 biur, w których pracuje 5260 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Materiał kancelarii Rödl & Partner