Nowa partnerka w Kancelarii Gessel

493

Z dniem 1 lipca 2022 r. do grona partnerów Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p. (Kancelaria Gessel) dołączyła mec. Dominika Ramírez-Wołkiewicz, która będzie zarządzać praktyką prawa podatkowego.

Dominika Ramírez-Wołkiewicz jest radcą prawnym i doradcą podatkowym posiadającym ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie prawnym i podatkowym zdobyte w jednych z największych firm doradztwa podatkowego w Polsce. Dominika zajmuje się kompleksowym wsparciem podatkowym przedsiębiorców, zwłaszcza w branżach finansowej, FMCG, produkcyjnej oraz nowych technologii, w szczególności wspierając klientów we wdrażaniu różnych ulg podatkowych. Prowadzi projekty opracowania strategii podatkowych oraz projekty reorganizacyjne i restrukturyzacyjne, w tym z udziałem podmiotów zagranicznych. Przeprowadza kompleksowe przeglądy i due diligence podatkowe. Wspiera klientów także w postępowaniach podatkowych oraz sądowych.

Mec. Dominika Ramírez-Wołkiewicz:

– Jest mi niezmiernie miło dołączyć do grona partnerów Kancelarii Gessel.To dla mnie ogromna satysfakcja zawodowa móc rozwijać praktykę podatkową w tak renomowanej kancelarii. W ramach moich zadań priorytetem będzie budowa silnego i rozpoznawalnego zespołu podatkowego oraz oferowanie szerokiego wachlarza usług podatkowych, poczynając od rozliczania różnego rodzaju ulg podatkowych. Zespół podatkowy nadal będzie zaangażowany w bieżące wsparcie podatkowe innych praktyk kancelarii, w tym doradztwa transakcyjnego oraz procesów due diligence.

Mec. Marcin Macieszczak, partner zarządzający:

– Cieszę się bardzo, że Dominika Ramírez-Wołkiewicz dołączyła do naszego zespołu. Dominika jest doświadczonym praktykiem i uznanym specjalistą w zakresie doradztwa podatkowego, zwłaszcza w obszarze wdrażania ulg podatkowych oraz bieżącej obsługi podatkowej. Dołączenie Dominiki powoli nam poszerzyć zakres naszych usług podatkowych oraz zaspokajać więcej potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Materiał kancelarii Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp. p.