B2RLaw doradzała Fortress REIT przy kolejnej transakcji nabycia nieruchomości

196

Kancelaria B2RLaw doradzała Fortress REIT Limited z siedzibą w Republice Południowej Afryki przy kolejnej transakcji nabycia nieruchomości logistyczno-magazynowej na Śląsku.

Nabycie nieruchomości miało na celu stworzenie nowoczesnego centrum logistycznego w Zabrzu, w pobliżu miasta, węzła autostrady A4 oraz istniejących parków handlowych. Obiekt będzie oferował do 115 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej do wynajęcia.

Fortress REIT Limited jest największym w RPA właścicielem i deweloperem nieruchomości logistycznych klasy premium.

Zespół B2RLaw pod kierownictwem Senior Partnera Rafała Zięby, prowadzony przez głównych członków grupy, w tym Aleksandrę Karteczkę-Gurgul (starszy prawnik), Piotra Leonarskiego (starszy prawnik), Filipa Badziaka (counsel ), wraz ze wsparciem Radosława Minh Nguyena (starszy prawnik) i Michała Bladosa (młodszy prawnik), świadczył Fortress pełną obsługę prawną transakcji przejęcia, w tym również w zakresie aspektów finansowych.

– Dziękujemy zespołowi Fortress za ponowne zaufanie nam przy tej ważnej transakcji, mającej na celu rozszerzenie obecności na polskim rynku. Lokalizacja naszych biur w Krakowie i Katowicach wpływa na to, że B2RLaw często staje się kancelarią pierwszego wyboru deweloperów i funduszy poszukujących obsługi prawnej transakcji nieruchomościowych w regionie Małopolski i Śląska, poza naszym głównym rynkiem warszawskim – mówi Rafał Zięba.

Materiał kancelarii B2RLaw