Rödl & Partner wyróżniona w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej”

230

Firma Rödl & Partner w Polsce zajęła wysokie, drugie, miejsce wśród największych firm doradztwa podatkowego w kategorii firm dużych w 16. Rankingu Firm i Doradców Podatkowych „Dziennika Gazety Prawnej”. To potwierdza, że stale inwestuje w rozwój pracowników i świadczonych usług podatkowych.

Dynamiczny rozwój Rödl & Partner znalazł swoje odzwierciedlenie w zestawieniu największych firm doradztwa podatkowego w kategorii firm dużych – czyli zatrudniających 10 i więcej osób z uprawnieniami – gdzie zajęliśmy drugie miejsce. Oznacza to, że firma została sklasyfikowana zaraz za firmami z Wielkiej Czwórki. Pod względem przychodów w 2021 roku zostaliśmy uwzględnieni na czwartym miejscu.

Dodatkowo zajęliśmy wysokie pozycje w kategoriach bez podziału na grupy – TOP 30:

  • firmy pod względem liczby doradców podatkowych – szóste miejsce
  • firmy pod względem liczby klientów – szóste miejsce

Wśród najlepszych doradców podatkowych znalazła się Dominika Tyczka-Szyda – doradca podatkowy i associate partner w Rödl & Partner, która została wyróżniona na trzecim miejscu w zestawieniu TOP doradcy podatkowi w kategorii CIT.

To nie koniec sukcesów naszej firmy. W części poświęconej informatyzacji podatków zostaliśmy także docenieni za narzędzie do cross-sellingu oraz kalkulator PIT.

Stabilna pozycja i intensywny rozwój, który od lat prezentuje Rödl & Partner w rankingu „Dziennika Gazety Prawnej” to, zdaniem Katarzyny Judkowiak, partnera w Rödl & Partner w Polsce odpowiedzialnego za obszar doradztwa podatkowego  – Wynik systematycznej i konsekwentnej pracy wszystkich doradców, którzy pielęgnują relacje z klientami. Obecnie doradztwo dotyczy złożonych i interdyscyplinarnych zagadnień, które wymagają dużej, aktualnej wiedzy merytorycznej w stale zmieniającej się rzeczywistości oraz otoczeniu legislacyjnym. Nasi eksperci stale podnoszą kwalifikacje, usprawniają procesy biznesowe, poszukując najlepszych rozwiązań. Tak stworzyliśmy narzędzie z zakresu cross-sellingu, które odpowiada na potrzeby naszych klientów dając im kompleksowe wsparcie prawno-podatkowo-rachunkowe.

*****

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 48 krajach i ma 106 biur, w których pracuje 5130 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Materiał kancelarii Rödl & Partner