Schoenherr przyjęła prawniczkę z Hogan Lovells na partnera w praktyce nieruchomości

1399

Katarzyna Sulimierska jest od 11 października 2021 r. nowym partnerem kierującym działem nieruchomości w warszawskim biurze kancelarii Schoenherr poinformowała ta firma „Rynek Prawniczy”, który ustalił, że przeszła ona z kancelarii Hogan Lovells.

„Rynek Prawniczy” informował, że w styczniu 2022 r. grupa prawniczek od nieruchomości pod wodzą partnera Marty Bijak-Haiduk, dotychczas kierującej praktyką nieruchomości w Schoenherr, przejdzie do kancelarii Deloitte Legal; będą to: Dominika Sulak-Seyfried, Patrycja Czarnecka, Anna Jabłońska, Enrika Gawłowska.

Katarzyna Sulimierska specjalizuje się w prawie nieruchomości i w prawie ochrony środowiska. Obsługiwała transakcje sprzedaży i nabycia nieruchomości, m.in. magazynowych i biurowych, oraz ich finansowania, przygotowując i negocjując ich dokumentację. Doradzała również w kwestiach prawa środowiskowego i prawa korporacyjnego, m.in. przy restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Wcześniej przez 2,5 roku pracowała w kancelarii Hogan Lovells, zajmując stanowisko senior associate. Przedtem przez prawie 8,5 roku była prawniczką kancelarii  Greenberg Traurig, a przez trzy lata kancelarii Salans.

Jest radcą prawnym od 2013 r. i absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2007) i doktorem nauk prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w zakresie prawa ochrony środowiska (2013).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl