Transfer prawniczki z Wierzbowski Eversheds Sutherland do Bird & Bird

1066

Julita Hoffmann jest od stycznia 2019 r. prawniczką warszawskiego biura kancelarii Bird & Bird – poinformowała ta firma prawnicza. Przeszła z kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland wraz z jej byłym szefem Tomaszem Zalewskim.

(www.linkedin.com)

Julita Hoffmann zajmuje stanowisko senior associate w zespole Commercial kancelarii Bird & Bird. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych i prawie własności intelektualnej. Zajmuje się obsługą postępowań w sprawach udzielania zamówień publicznych współfinansowanych środkami Unii Europejskiej – po stronie zamawiających i wykonawców. Przeprowadza audyty i kontrole takich postępowań. Doradza beneficjentom funduszy unijnych w postępowaniach w sprawach korekt finansowych w związku z naruszeniem procedur zamówień publicznych przed instytucjami zarządzającymi, pośredniczącymi i przed sądami administracyjnymi. Reprezentuje strony w sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą oraz sądami. Świadczy obsługę w dziedzinie ochrony własności intelektualnej, w tym przy wdrażaniu przedsięwzięć informatycznych i telekomunikacyjnych.

Wcześniej przez 1,5 roku pracowała w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland. Prowadziła też własną Kancelarię Zamówień Publicznych. Była prawniczką kancelarii Pieróg & Partnerzy. Przedtem przez 6,5 roku była prawniczką poznańskobydgoskiej Kancelarii Radcy Prawnego Violetta Wasielak-Winkler.

Jest radcą prawnym, absolwentką prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2005).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl