Bankowa prawniczka z Polski z partnerskim awansem w White & Case

1326

Aneta Urban z warszawskiego biura White & Case otrzymała awans na lokalnego partnera w globalnej praktyce bankowości kancelarii – ustalił „Rynek Prawniczy”.

Jak podała w listopadzie 2017 r. ta firma prawnicza na swojej stronie internetowej, Polka jest w gronie 16 prawniczek i prawników awansowanych od 1 stycznia 2018 r. na stanowisko local partner. Dotychczas zajmuje stanowisko senior associate w dziale bankowości i finansów kancelarii.

Jak wyjaśnia sieć White & Case, tytuł lokalnego partnera jest oferowany jej prawnikom w niektórych biurach w regionach Azji i Pacyfiku, Europy Środkowo-Wschodniej, Belgii, Niemczech, Meksyku, Arabii Saudyjskiej i Turcji. Jest uznawany za krok w karierze na drodze do partnerstwa w firmie.

Aneta Urban specjalizuje się w prawie bankowym i finansowym. Doradza na rzecz banków i instytucji finansowych, kredytobiorców, funduszy inwestycyjnych i private equity przy krajowych i międzynarodowych operacjach, takich jak finansowanie akwizycji i transakcji na nieruchomościach, project finance, ogólne finansowanie celów korporacyjnych spółek. Przygotowuje i negocjuje dokumenty związane z emisją różnych instrumentów dłużnych, w tym obligacji i certyfikatów depozytowych.

W White & Case pracuje od prawie pięciu lat. Przedtem przez osiem lat była prawniczką w Clifford Chance.

Jest adwokatem, absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2004).  

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl