Kancelaria Mikulewicz Ostaszewski trzykrotnie wyróżniona w XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”

155

Dnia 19 czerwca 2024 roku, podczas uroczystej gali w hotelu Verte w Warszawie, ogłoszono wyniki XXII Rankingu Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej”. Spośród przeszło 300 kancelarii z całej Polski oraz ponad 10 tys. prawników biorących udział w rankingu wyłoniono zwycięzców. Przyznano również tytuły najbardziej rekomendowanych prawników w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria Mikulewicz Ostaszewski oraz Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje osiągnęły świetne wyniki, zdobywając drugie miejsca w rankingu.

Kancelaria Adwokacka Mikulewicz Ostaszewski zajęła drugie miejsce w kategorii „Restrukturyzacje i upadłości”, rywalizując z wieloma wiodącymi kancelariami restrukturyzacyjnymi w Polsce. Sukces ten jest wynikiem ciężkiej pracy zespołu, w tym niezwykle doświadczonych prawników specjalizujących się w tej dziedzinie. Na to osiągnięcie złożyły się także wieloletnia działalność oraz zaangażowanie liderów kancelarii – adwokata Sebastiana Mikulewicza oraz adwokata i kwalifikowanego doradcy restrukturyzacyjnego Marcina Ostaszewskiego.

Redakcja „Rzeczpospolitej” w ramach rankingu przyznaje także wyróżnienia w kategorii „Nowe Prawo”, która obejmuje cztery klasyfikacje. Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje sp. z o.o. wzięła udział w klasyfikacji „formuła direct”, przeznaczonej dla kancelarii charakteryzujących się postępowym i nieszablonowym podejściem do obsługi klientów. Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje zajęła drugie miejsce w tej kategorii, co było wynikiem liczby przeprowadzonych postępowań restrukturyzacyjnych oraz liczby spraw zamkniętych w ubiegłym roku, poprawiając tym samym zeszłoroczne trzecie miejsce.

Warto również podkreślić znaczący wolumen prowadzonych spraw, odwołując się do raportu MGBI z 2023 roku. Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje pełniła funkcję nadzorcy układu w ponad 200 postępowaniach restrukturyzacyjnych, co zaowocowało zajęciem drugiego miejsca w Polsce wśród najbardziej aktywnych doradców w tej dziedzinie.

Kolejnym wyróżnieniem jest osiągnięcie partnera Kancelarii Adwokackiej Mikulewicz Ostaszewski, adwokata Marcina Ostaszewskiego, który kolejny rok z rzędu znalazł się w czołówce rekomendowanych prawników w dziedzinie „Restrukturyzacji i upadłości”. Jest to ogromny indywidualny sukces. Jak jednak sam zaznaczył: „Nie byłoby to możliwe bez wsparcia zespołu”, który uznaje za współautora tego osiągnięcia.

Materiał kancelarii Mikulewicz Ostaszewski