CMS liderem Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita”

301

Międzynarodowa kancelaria CMS zwyciężyła w Rankingu Kancelarii Prawniczych dziennika „Rzeczpospolita”, zajmując pierwsze miejsca w kluczowych kategoriach – pod względem liczby adwokatów i radców prawnych oraz liczby prawników ogółem. Tym samym CMS stała się jedną z trzech kancelarii w historii, która znalazła się na czele tego rankingu.

– Dziś mogę z ogromną dumą i radością powiedzieć, że jako CMS osiągnęliśmy wielki sukces. To ważne osiągnięcie, potwierdza siłę, różnorodność i wszechstronność naszego zespołu, który pracuje przy najbardziej wymagających, złożonych i innowacyjnych projektach na rynku. Zwycięstwo w tegorocznym rankingu „Rzeczpospolitej” smakuje tym lepiej, że osiągamy je w przededniu 30-lecia działalności CMS w Polsce. Jest ono efektem naszych wysiłków i wytrwałej pracy, za co jestem ogromnie wdzięczny wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom – powiedział Andrzej Pośniak, partner zarządzający CMS w Polsce.

W tegorocznym rankingu kancelaria CMS uzyskała tytuł lidera w kategoriach „Energetyka i zasoby naturalne”, „Nieruchomości” oraz „Prawo budowlane”. CMS została także rekomendowana w kategoriach „Prawo handlowe, korporacyjne, fuzje i przejęcia” oraz „Private equity”.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali Sławomir Czerwiński – rekomendowany prawnik w kategorii „Private equity” oraz Tomasz Koryzma – rekomendowany prawnik w kategorii „TMT (informatyka, media, telekomunikacja)”.

Materiał kancelarii CMS