SSW wzmacnia praktykę fuzji i przejęć: Nowym zespołem pokieruje Monika Szczotkowska

542

Kancelaria SSW ogłosiła znaczące wzmocnienie swojej praktyki fuzji i przejęć (M&A ). Do zespołu dołączyła nowa partnerka, Monika Szczotkowska, wraz z zespołem doświadczonych specjalistów, który obejmuje Damiana Gierasimczuka (associate ), Aleksandrę Król (associate ), Maksymiliana Smyklińskiego (associate ), Miłosza Zolicha (paralegal ) oraz Weronikę Nowetę (legal assistant ).

Monika to ekspertka w dziedzinie fuzji i przejęć oraz doradztwa w zakresie joint venture. Ma bogate doświadczenie w realizacji transakcji dla różnorodnych inwestorów, w tym funduszy private equity (PE), venture capital (VC), funduszy infrastrukturalnych oraz inwestorów strategicznych. Monika ma na swoim koncie liczne projekty multijurysdykcyjne oraz projekty dotyczące rynków kapitałowych, w tym M&A dotyczące spółek publicznych i oferty publiczne.

Damian koncentruje się na transakcjach fuzji i przejęć w sektorach produkcyjnym, energetycznym oraz nowych technologii, doradzając założycielom, inwestorom i funduszom private equity. Ma także doświadczenie w prawie rynków kapitałowych, wspierając spółki publiczne i emitentów IPO.

Aleksandra specjalizuje się w transakcjach M&A i umowach handlowych w sektorze zbrojeniowym, koordynuje badania due diligence i negocjuje dokumentację transakcyjną.

Maksymilian specjalizuje się w prawie korporacyjnym, fuzjach i przejęciach, due diligence oraz dokumentacji transakcyjnej, doradzając podmiotom krajowym i zagranicznym.

Miłosz wspiera zespół poprzez pomoc w sporządzaniu dokumentacji transakcyjnej i umów oraz research prawny, do jego głównych obszarów zainteresowań należy prawo handlowe i prawo cywilne w zakresie umów.

– Dzięki dołączeniu nowego zespołu pod kierownictwem Moniki, SSW zyskuje dodatkową siłę napędową do realizacji złożonych projektów transakcyjnych. Każdy z członków zespołu wnosi cenne doświadczenie i umiejętności, które będą wspierać rozwój SSW i naszych klientów – mówi Piotr Spaczyński, partner zarządzający w SSW.

Materiał kancelarii SSW