Były partner kancelarii DWF otworzył własną praktykę prawa zamówień publicznych

827
(www.picjumbo.com)

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Piotr Kunicki, do niedawna partner w kancelarii DWF, od listopada 2023 r. prowadzi indywidualną kancelarię.

Jak wynika z informacji udostępnionych w Internecie prawnik i jego kancelaria specjalizują się w prawie zamówień publicznych, prawie budowlanym, prawie handlowym i prawie nieruchomości. Zajmują się obsługą procedur zamówień publicznych po stronie zamawiających i wykonawców, doradztwem kontraktowym w trakcie realizacji zamówień  oraz w zakresie wynikłych z nich sporów i postępowań przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami.

(www.linkedin.com)

Piotr Kunicki wcześniej przez 4,5 roku był prawnikiem i partnerem kancelarii DWF, w której kierował praktyką zamówień publicznych. Przedtem przez prawie cztery lata pracował w kancelarii K&L Gates, przez ponad 3,5 roku – w kancelarii Wierzbowski Eversheds, przez ponad cztery lata – w kancelarii WKB, Wierciński, Kwieciński, Baehr, przez prawie 2,5 roku – jako prawnik w firmie z handlującej sprzętem medycznym Paramedica Polska, przez 5,5 roku – w kancelarii Kalwas i Wspólnicy.

Jest radcą prawnym, absolwentem studiów prawniczych w Europejskiej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie (2005), doktorem nauk prawnych Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk (2013).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl