Kancelaria B2RLaw uruchomiła właśnie nową, kobiecą inicjatywę – 2BaWoman

269

Kancelaria B2RLaw uruchomiła właśnie nową, kobiecą inicjatywę: 2BaWoman – kobiety B2RLaw dla kobiet: klientek, bliskich, partnerek w biznesie, działaczek, inspirujących kobiet sukcesu. Wiedza ekspercka nie ma płci.

To platforma kobiet, które dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, wspólnie tworząc piękną, otwartą, wspierającą przestrzeń wymiany doświadczeń, poglądów, emocji i pomysłów.

Tło inicjatywy:

B2RLaw jako pierwsza polska kancelaria prawnicza już w 2020 r. publicznie ogłosiła politykę Różnorodności i Integracji. 42 proc. partnerów i counseli  w B2RLaw stanowią kobiety (zbliża się do parytetu). A 57 proc. całego zespołu prawników B2RLaw to kobiety.

Ponad rok temu kobiety w kancelarii dołączyły do akcji #nieczekam107lat (inicjatywa redakcji Ringier Axel Springer: Onet, Forbes Women, Ofeminin), mającej na celu wzmocnienie głosu kobiet w Polsce, zniwelowanie nierówności płci, zwiększenie ilości kobiet w przestrzeni publicznej i zapisów w bazie ekspertek, tworzenia własnego portfolio, które łączyło je z polskimi mediami i rozwijało merytoryczny potencjał.

Teraz czas na własną inicjatywę: 2BaWoman.

Inicjatywa została zbudowana wokół szeregu wydarzeń dedykowanych wybranej grupie pań, które będą odbywały się w kameralnej atmosferze, przy merytorycznych rozmowach, w nietypowych miejscach i z udziałem wspaniałych gościń.

Pierwsze już za nami.

Spotkanie odbyło się w klimatycznej przestrzeni Kwadratu Praskiego, we współpracy z Wino Grono Art – malowanie przy winie. Pod okiem artysty malarza uczestniczki wcieliły się w rolę artystek.

B2RLaw reprezentowały: Magdalena Kalińska (adwokat, counsel ), Inka Kalista (adwokat, starszy prawnik), Martyna Szpakowska (adwokat, prawnik), Magdalena Borychowska (aplikantka adwokacka, młodszy prawnik), Magdalena Kułakowska (Młodszy Prawnik), Daniła Zubach (adwokat ukraińska, młodszy prawnik), Kinga Sobiecka (dyrektor marketingu), Agnieszka Rek (marketing manager), Jagoda Kwiatkowska (asystentka zarządu i zespołu 2BaWoman).

Materiał kancelarii B2RLaw