Kopeć & Zaborowski w czołówce MLI

250

Kancelaria Kopeć Zaborowski kolejny rok z rzędu znalazła się w międzynarodowym rankingu branżowym  Media Law International (MLI). Jest w nim niezmiennie wyróżniana od 2019 roku. Obecnie znajduje się w czołówce na drugim poziomie (tier).

Prawo prasowe i ochrona dóbr osobistych to jeden z kluczowych obszarów działalności Kancelarii Kopeć Zaborowski. KKZ jest jedną z nielicznych na rynku kancelarii prawnych, która od lat z sukcesem zapewnia profesjonalne wsparcie we wszystkich sprawach związanych z naruszeniem dóbr osobistych, w tym naruszeniem dobrego imienia, wizerunku, prawa do prywatności. Do sukcesu w tym obszarze przyczynił się szczególnie Zespół Działu Postępowań Spornych pod kierownictwem adw. Aleksandry Pyrak oraz byłego szefa, a obecnie of counsela adw. Huberta Kubika, a także partner zarządzający  adw. Maciej Zaborowski.

Media Law International (MLI) to międzynarodowy specjalistyczny ranking wyróżniający kancelarie zajmujące się prawem mediów. Przedstawia zestawienie czołowych kancelarii w tym obszarze z 56 jurysdykcji na świecie. Przygotowywany jest na podstawie niezależnych badań rynku, kwestionariuszy nadsyłanych przez firmy prawnicze oraz wywiadów prowadzonych z klientami i partnerami kancelarii.

Materiał kancelarii Kopeć & Zaborowski