Awansowy transfer prawniczki antymonopolowej z Greenberg Traurig do PwC Legal

957

Anna Bryńska jest od lutego 2023 r. prawniczką kancelarii PwC Legal. Przeszła z kancelarii Greenberg Traurig, w której zajmowała stanowisko associate – ustalił „Rynek Prawniczy”.

(www.linkedin.com)

Anna Bryńska w PwC Legal zajmuje stanowisko senior associate. Specjalizuje się w prawie ochrony konkurencji i konsumentów. Doradza w  kwestiach antymonopolowych związanych z transakcjami fuzji i przejęć, w sprawach kartelowych, nadużywania pozycji dominującej, praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów, porozumień dystrybucyjnych. Reprezentuje strony w postępowaniach w sprawie kontroli koncentracji przed Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Prowadzi audyty antymonopolowe w przedsiębiorstwach.

Wcześniej przez prawie 1,5 roku była prawniczką kancelarii Greenberg Traurig. Przedtem łącznie przez prawie cztery lata pracowała w kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr, z kilkumiesięczną przerwą na staż w Dyrekcji Generalnej ds. Konkurencji Komisji Europejskiej.

Jest absolwentką studiów prawniczych (2016) oraz kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne (2015)  na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl