ALTO otwiera się na Lublin – nowe biuro, nowe możliwości!

219

Po Warszawie przyszła kolej na Lublin. Na początku grudnia ALTO oficjalnie otwiera nowe biuro w jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w kraju. Będzie to drugie biuro grupy, która prowadzi działalność w ramach trzech linii biznesowych: Tax, Legal i Accounting.

Obecnie biuro w Lublinie przeznaczone jest głównie na potrzeby świadczenia usług księgowych oraz obsługi kadrowo-płacowej. Widzimy na rynku wzmożone zainteresowanie ze strony klientów tego rodzaju usługami. Z pewnością przyczyną jest duża liczba zmian regulacyjnych i ich niejasność. Dużo firm rezygnuje z własnych działów księgowych, albowiem ciągłe podążanie za zmianami bywa niekiedy bardzo trudne, a czasami po prostu niemożliwe  – mówi Paweł Fałkowski, partner zarządzający linią biznesową Accounting w ALTO.

Nowe biuro, nowe możliwości

W ostatnich latach ALTO notuje bardzo dynamiczny wzrost: zarówno pod względem liczby klientów, jak i liczby pracowników.

Stawiamy na ciągły rozwój, zarówno ten technologiczny, jak i ten ludzki. Naszym celem jest nie tylko skupiać najlepszych ekspertów w branży, ale także dostarczać najlepszy client experience na rynku.

Dlaczego Lublin? – Lublin rozwija się równie dynamicznie, co ALTO. Ostatnie dziesięć lat to czas istotnej metamorfozy miasta, czas wielu złożonych i ambitnych projektów, które wpłynęły na jego rozwój na różnorodnych płaszczyznach. Lublin nieustannie inwestuje w siebie, będąc liderem, jeśli chodzi o pozyskanie i wykorzystanie środków unijnych. Dlatego my, jako lider w outsourcingu usług księgowych, postanowiliśmy zainwestować w Lublin. Wierzymy, że to się sprawdzi  – dodaje Paweł Fałkowski.

Lubelskie biuro będzie miało za zadanie wspierać i rozwijać biznes księgowy. Szeroko wyspecjalizowana kadra księgowych i doradców będzie świadczyć profesjonalne usługi dla firm, które chcą korzystać z zewnętrznej księgowości lub obsługi payroll.

Jako lider w swojej branży ALTO oferuje najnowocześniejsze usługi księgowe. Rozumiemy, że każdy rynek ma swoje specyficzne uwarunkowania, a jego uczestnicy wymagają sprofilowanych i kompleksowych usług.

***

ALTO jest jedną z najszybciej rozwijających się firm doradczych w Polsce. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, księgowego i kadrowo-płacowego oraz technologii w usługach podatkowych.

Posiadamy bogate doświadczenie w doradztwie zarówno dla osób prywatnych, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw z różnych branż. Współpracujemy również z wiodącymi europejskimi firmami doradczymi, zapewniając najwyższej jakości usługi we wszystkich międzynarodowych aspektach związanych z działalnością klientów, którą prowadzą na zagranicznych rynkach. W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na partnerstwo oraz utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji.

Pracujemy dla naszych klientów od 2011 roku. Od tego czasu stale poszerzamy zespół doradców i zakres oferowanych usług. Nasze główne obszary specjalizacji to osiem sektorów branżowych: nieruchomości, usługi finansowe, PE/VC, ubezpieczenia, technologie, opieka zdrowotna/life sciences, energetyka i logistyka.

Obecnie nasz zespół liczy ponad 150 osób, w tym doradców podatkowych i prawnych, certyfikowanych księgowych i innych specjalistów, którzy aktywnie wspierają naszych klientów na każdym etapie ich działalności, zapewniając najlepszą na rynku jakość usług.

Siła naszych specjalistów i nasza bezsprzecznie rosnąca pozycja na rynku zostały wielokrotnie potwierdzone w najważniejszych regionalnych rankingach podatkowych i prawnych na przestrzeni  ostatnich 10 lat.

Poznaj nas lepiej  

Materiał kancelarii Alto Legal