Piotr Szeliga dołącza do grona managerów Tax w ALTO

386

Piotr Szeliga, licencjonowany doradca podatkowy z uprawnieniami radcy prawnego, dołączył od października do zespołu Tax w ALTO jako manager. Będzie wspierał klientów w obszarze cen transferowych oraz rozliczeniach w podatku dochodowym od osób prawnych.

Piotr posiada ponad siedmioletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym zdobywane w wiodących polskich firmach doradczych oraz w jednej z firm z tzw. Wielkiej Czwórki. Specjalizuje się w projektowaniu modeli rozliczeń wewnątrzgrupowych, opracowywaniu analiz porównawczych i przeprowadzaniu audytów cen transferowych. Czynnie wspiera też klientów z różnorodnych branż – w tym m.in.: consumer products, FMCG, digital entertainment – w procesie negocjacji z szefem KAS w zakresie postępowań o wydanie uprzednich porozumień cenowych (APA ).

– Niezmiernie cieszy mnie dołączenie Piotra do naszego zespołu cen transferowych. Niewątpliwie także nasi klienci, szczególnie ci, którym bliskie są tematy TP, docenią obecność Piotra na pokładzie. Jestem przekonana, że jego dotychczasowe doświadczenie i profesjonalizm będą procentować, a i on sam znajdzie w ALTO przestrzeń do rozwoju – mówi Aneta Grzyb, senior manager, advocate & tax advisor w ALTO.

Dotychczas Piotr zajmował się także bieżącym doradztwem podatkowym, wspierając klientów w przeglądach podatkowych, rozliczeniach podatku u źródła oraz kwestiach MDR, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa dla branży nieruchomościowej.

Piotr jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył prawo, zarządzanie oraz finanse i rachunkowość.

– Bardzo cieszę się z dołączenia do ALTO. Życzliwa atmosfera przy powitaniu, zindywidualizowane podejście do pracownika i zadbanie o komfort płynnego wejścia do organizacji jest bardzo ważne i już na wstępie wiele mówi o firmie oraz wartościach, które są w niej kultywowane. ALTO od początku współpracy pokazało swoją orientację na dobre samopoczucie pracownika, otwartość na jego rozwój i chęć wymiany doświadczeń. Jestem przekonany, że w połączeniu z dotychczas zdobytym doświadczeniem oraz wsparciem pozostałych członków zespołu Tax, wspólnie przekujemy te wartości i doświadczenia w realizację ciekawych projektów, które przyniosą wymierne korzyści naszym klientom – mówi Piotr Szeliga, manager, tax advisor & attorney-at-law w ALTO.

***

ALTO jest jedną z najszybciej rozwijających się firm doradczych w Polsce. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego, księgowego i kadrowo-płacowego oraz technologii w usługach podatkowych.

Posiadamy bogate doświadczenie w doradztwie zarówno dla osób prywatnych, jak i międzynarodowych przedsiębiorstw z różnych branż. Współpracujemy również z wiodącymi europejskimi firmami doradczymi, świadcząc najwyższej jakości usługi we wszystkich międzynarodowych aspektach związanych z działalnością klientów prowadzoną na zagranicznych rynkach. W kontaktach z naszymi klientami stawiamy na partnerstwo oraz utrzymywanie dobrych i długotrwałych relacji.

Pracujemy dla naszych klientów od 2011 roku. Od tego czasu stale poszerzamy zespół doradców i zakres oferowanych usług. Nasze główne obszary specjalizacji to osiem sektorów branżowych: nieruchomości, usługi finansowe, PE/VC, ubezpieczenia, technologie, opieka zdrowotna/life sciences, energetyka i logistyka.

Obecnie nasz zespół to ponad 100 doradców podatkowych i prawnych, certyfikowanych księgowych i innych specjalistów, którzy aktywnie wspierają naszych klientów na każdym etapie ich działalności, zapewniając najlepszą na rynku jakość usług.

Siła naszych specjalistów i nasza bezsprzecznie rosnąca pozycja na rynku zostały wielokrotnie potwierdzone w najważniejszych regionalnych rankingach podatkowych i prawnych na przestrzeni  ostatnich 10 lat.

Poznaj nas lepiej

Materiał kancelarii Alto Legal