DWF wzmocni praktykę nieruchomości przejmując zespół doświadczonych prawników transakcyjnych

843
Bartosz Clemenz, Natalia Olechnowicz, Paweł Gnaś

Międzynarodowa kancelaria DWF konsekwentnie rozbudowuje zespół nieruchomości w Polsce. Wkrótce dotychczasowy zespół kierowany przez Joannę Wojnarowską, powiększy się wraz z dołączeniem trzyosobowego zespołu doświadczonych prawników transakcyjnych, specjalizujących się w doradztwie prawnym w sektorze nieruchomości. Do DWF w Polsce dołączy cieszący się uznaną renomą partner, Bartosz Clemenz, a wraz z nim do praktyki nieruchomości dołączy Paweł Gnaś, na stanowisko counsela, i Natalia Olechnowicz, na stanowisko junior associate.

Po dołączeniu nowych prawników zespół nieruchomości DWF w Polsce będzie liczył blisko 20 prawników, co dodatkowo umocni jego pozycję jako jednej z największych i najbardziej doświadczonych praktyk nieruchomościowych na polskim rynku.

– Znam Bartka od wielu lat i bardzo cenię jego doświadczenie oraz zaangażowanie. Jestem przekonana, że nasza współpraca przyczyni się do dalszego umacniania praktyki nieruchomości DWF w Polsce. Bartku, Pawle, Natalio, bardzo się cieszę, że dołączacie do naszego zespołu – komentuje Joanna Wojnarowska, partnerka, kierująca zespołem nieruchomości DWF w Polsce.

– Bardzo się cieszę z dołączenia Bartka, Pawła i Natalii do DWF. Ten ruch wpisuje się idealnie w naszą strategię dalszego rozwoju na polskim rynku oraz potwierdza, że pozostajemy atrakcyjnym miejscem pracy dla najlepszych talentów prawniczych na rynku. Jestem przekonany, że dołączenie Bartka i jego zespołu dodatkowo wzmocni naszą fantastyczną praktykę nieruchomości i będzie korzystne dla naszych klientów – podsumowuje Michał Pawłowski, partner zarządzający kancelarią DWF w Polsce.

W ostatnim czasie DWF konsekwentnie rozwija swoje praktyki transakcyjne rozbudowując je o doświadczonych prawników. W ostatnim czasie do praktyki korporacyjnej, fuzji i przejęć oraz do zespołu bankowości dołączyło kilkunastu prawników.

Materiał kancelarii DWF