Wiktoria Chwiedosik została nowym counselem w kancelarii Osborne Clarke – Poland

480

W ślad za rozpoczęciem działalności Osborne Clarke w Polsce i dużym zainteresowaniem ze strony globalnych klientów, rozwój praktyki Corporate / M&A stale przyspiesza. W związku z tym pojawia się potrzeba powiększania zespołów prawników kancelarii. Wiktoria Chwiedosik zajmująca się tym obszarem otrzymała awans na counsela, a kancelaria poszukuje kolejnych prawników do praktyki Corporate / M&A.

Wiktoria Chwiedosik w ciągu ostatnich siedmiu lat znacząco przyczyniła się do rozwoju praktyki dzięki swojej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu transakcyjnemu zdobytemu w licznych sektorach gospodarki.

W trakcie kariery zawodowej doradzała zarówno międzynarodowym koncernom, jak i dynamicznie rozwijającym się firmom rodzinnym.

Posiada bogate doświadczenie w realizacji procesów restrukturyzacyjnych w ramach grup kapitałowych (w tym w zakresie łączenia, podziału, przekształcenia i likwidacji spółek) i zapewnianiu wsparcia na rzecz klientów zarówno w fazie analitycznej, projektowej, jak i wykonawczej projektu.

– Wielokrotnie miałem przyjemność współpracy z Wiktorią przy różnych projektach i za każdym razem przekonuję się o jej kompetencjach, ambicji i zaangażowanym podejściu. Podobne wrażenia mają wszyscy klienci, którzy współpracowali z Wiktorią – Tomasz Olkiewicz, partner współzarządzający Osborne Clarke Poland.

Materiał kancelarii Osborne Clarke