Norton Rose Fulbright doradza kredytodawcom przy finansowaniu spółki Bakalland

232

Międzynarodowa kancelaria prawna Norton Rose Fulbright doradzała konsorcjum banków, obejmującemu Santander Bank Polska S.A. i Bank Ochrony Środowiska S.A., w związku z finansowaniem dla spółki Bakalland sp. z o.o. Środki zostaną wykorzystane na refinansowanie kosztów nabycia i istniejącego zadłużenia oraz na finansowanie działalności gospodarczej.

Warszawskim zespołem kancelarii kierowała Marta Kawecka (counsel ), a w jego skład weszli Przemysław Piasecki (associate ), Karolina Lepakiewicz (lawyer ) i Daniel Książek (lawyer ). Zespół pracował pod nadzorem Grzegorza Dyczkowskiego, partnera zarządzającego biurem w Warszawie i prowadzącego jego praktykę bankowości i finansów.

Grupa Bakalland jest liderem na rynku bakalii w Polsce oraz największą spółką działającą w branży zdrowej żywności. Od ponad 30 lat specjalizuje się w kategorii bakalii i innych segmentach – od produktów śniadaniowych po przekąski – wprowadzając nowości, takie jak batony proteinowe, batony zbożowe i certyfikowane batony bakaliowe BIO. Od samego początku celem firmy jest tworzenie i oferowanie klientom zdrowych i pełnowartościowych produktów, a pozycja lidera rynkowego pozwala jej popularyzować wiedzę na temat wpływu właściwego odżywania na zdrowie.

Materiał kancelarii Norton Rose Fulbright