White & Case doradzała Grupie Pracuj przy pozyskaniu finansowania

246

Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case LLP doradzała Grupie Pracuj S.A. w związku z kredytem terminowym udzielonym przez konsorcjum banków: BNP Paribas Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A. oraz Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A., w wysokości do 400 mln zł.

Pozyskane środki zostaną wykorzystane przez Grupę Pracuj na cele korporacyjne, w tym na planowane przyszłe inwestycje i dalszy rozwój firmy.

Grupa Pracuj to wiodąca platforma technologiczna w sektorze HR w Europie Środkowo-Wschodniej, działająca od ponad 20 lat w Polsce i od ponad 15 lat w Ukrainie. Marki należące do Grupy Pracuj tworzą zaawansowany ekosystem cyfrowy dla branży HR. Do kluczowych marek należą Pracuj.pl – największy polski serwis rekrutacyjny online; Robota.ua – wiodący serwis rekrutacyjny online na rynku ukraińskim; oraz eRecruiter – wiodący polski system wsparcia rekrutacji, oferowany w modelu SaaS.

Zespołem White & Case, który doradzał przy transakcji, kierował partner Grzegorz Abram. W skład zespołu weszli associates Joanna Misztal-Dzitko, Klaudia Ochenkowska oraz Mateusz Dyduch.

Materiał kancelarii White & Case