Deloitte Legal powiększyła ostatnio załogę o pięciu prawników

1109

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Tomasz Ciećwierz jest prawnikiem kancelarii Deloitte Legal od maja, Paweł Ostrowski i Artur Olechowski – od kwietnia,  Jan Bagatela i Konrad Bisiorek – od marca 2022 r.

(www.linkedin.com)

Tomasz Ciećwierz jest partnerem w praktyce fuzji, przejęć i rynków kapitałowych Deloitte Legal. Przeszedł z kancelarii NGL Legal, w której również był partnerem. Specjalizuje się w obsłudze transakcji fuzji i przejęć. Doradza w sprawach z zakresu ogólnego prawa korporacyjnego, reorganizacji i restrukturyzacji przedsiębiorstw. Pracował m.in. dla inwestorów strategicznych, funduszy inwestycyjnych, banków, menedżerów przejmowanych spółek.

Wcześniej przez ponad 2,5 roku pracował w NGL Legal. Przedtem przez prawie osiem lat był prawnikiem kancelarii Allen & Overy, przez prawie trzy lata – Schoenherr

Jest adwokatem, absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2007).

(www.linkedin.com)

Paweł Ostrowski zajmuje stanowisko senior managing associate w praktyce bankowości i finansów Deloitte Legal. Przeszedł z Baker McKenzie, gdzie wcześniej pracował przez prawie siedem lat. Przedtem przez dwa lata był prawnikiem kancelarii Gardocki i Partnerzy.
Jest absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2014).

(www.linkedin.com)

Jan Bagatela zajmuje stanowisko partner associate w praktyce nieruchomości Deloitte Legal. Przeszedł z kancelarii Schoenherr, w której wcześniej pracował przez dziewięć lat. Przedtem przez prawie 5,5 roku był prawnikiem kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, przez ponad trzy lata – Waraksa i Partnerzy z Warszawy.

Jest absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2005).

(www.linkedin.com)

Konrad Bisiorek zajmuje stanowisko partner associate w praktyce nieruchomości Deloitte Legal. Przeszedł z kancelarii Schoenherr, w której wcześniej pracował przez dziewięć lat. Przedtem przez ponad 5,5 roku był prawnikiem kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, przez prawie 4,5 roku – kancelarii Andrzej Żebrowski i Wspólnicy z Warszawy

Jest absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2002).

Artur Olechowski jako associate w Deloitte Legal zajmuje się doradztwem regulacyjnym dla sektorów finansowego i FinTech. Jest studentem ostatniego roku prawa na Akademii Leona Koźmińskiego.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl