Taylor Wessing wyróżniona w zakresie fuzji i przejęć w rankingu IFLR1000

324
Ewelina Stobiecka, Andrzej Mikosz

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Taylor Wessing w ostatnim wydaniu prestiżowego rankingu IFLR 1000 wyróżnione zostało w zakresie fuzji i przejęć w Polsce.

Jesteśmy tym bardziej dumni z najnowszego wyróżnienia, gdyż jest ono kolejnym po przyznanym nam ostatnio, również przez IFLR, wyróżnieniu w zakresie bankowości. Cieszy nas, że nasze zaangażowanie w pracę na rzecz klientów zostało ponownie docenione i to w zakresie kolejnej praktyki. Świadczenie usług na najwyższym poziomie wpisane jest w wartości naszej firmy. Jest to coraz częściej dostrzegane już nie tylko przez naszych klientów, ale także przez prestiżowe, międzynarodowe wydawnictwa prowadzące ranking powiedziała Ewelina Stobiecka, partner zarządzająca w warszawskim biurze Taylor Wessing.

Dodatkowo, partner Andrzej Mikosz otrzymał wyróżnienie Highly Regarded w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć.

Wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w precedensowych transakcjach mówi mi, że innowacyjne podejście do zagadnień, jakie napotykają klienci jest fundamentalne dla świadczenia usług w dzisiejszym, jakże złożonym, świecie. Cieszę się, że to podejście kolejny raz zostało wyróżnione przez IFLR 1000 dodał Andrzej Mikosz, partner w warszawskim zespole M&A oraz rynków kapitałowych.

IFLR 1000 to międzynarodowy ranking kancelarii prawnych ukazujący się od 1990 roku. IFLR 1000 przeprowadza badanie w około 170 jurysdykcjach, skupiając swoją uwagę na kancelariach specjalizujących się w prawie finansowym i korporacyjnym, a także prawie rynków kapitałowych.

Materiał kancelarii Taylor Wessing