Piąta edycja konferencji „Dispute Resolution in M&A Transactions”

498

Kancelaria GESSEL, wspólnie z ICC Polska oraz ICC International, serdecznie zaprasza do udziału w konferencji „Dispute Resolution in M&A Transactions”, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 roku w Centrum Konferencyjnym POLIN. Będzie to piąta, jubileuszowa, edycja konferencji.

„Dispute Resolution in M&A Transactions” to prestiżowa konferencja poświęcona zagadnieniom arbitrażu w transakcjach fuzji i przejęć. Światowej klasy eksperci spotkają się w Warszawie, aby dyskutować o bieżących trendach oraz praktycznych aspektach związanych z arbitrażem w transakcjach M&A. Ich obecność zapewni pasjonującą dyskusję na aktualne tematy z dziedziny arbitrażu w sporach dotyczących transakcji M&A.

Konferencja skierowana jest do arbitrów, prawników (w szczególności specjalizujących się w arbitrażu oraz fuzjach i przejęciach), prawników korporacyjnych oraz doradców biznesowych.

Tematy sesji będą dotyczyły m.in.:

  • najciekawszych kwestii w sporach arbitrażowych dotyczących transakcji fuzji i przejęć
  • złożoności transakcji M&A
  • finansowania sporów (TPF)
  • strategii biznesowej Belt and Road

W programie znajdują się również trzy sesje „case study” oraz panele dyskusyjne. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

Rejestracja na konferencję trwa! 

Wszystkie szczegóły dotyczące konferencji oraz panel do rejestracji on-line dostępne są na stronie konferencyjnej oraz na profilu konferencji w serwisie LinkedIn 

Ogłoszenie