Lubasz i Wspólnicy z nowym adwokatem w zespole

671

Jerzy Hajn jest od października 2016 r. prawnikiem łódzkiej kancelarii Lubasz i Wspólnicy. Będzie rozwijał w niej  specjalizację prawa medycznego.

Jak informuje kancelaria, Jerzy Hajn specjalizuje się w prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych, prawie cywilnym oraz prawie medycznym. Od 2010 r. świadczy pomoc prawną w sprawach odszkodowań w związku z odpowiedzialnością kontraktową, a także odszkodowań i zadośćuczynień z tytułu czynów niedozwolonych Posiada w tym zakresie doświadczenie procesowe.  Zajmuje się także opracowywaniem umów związanych z obrotem gospodarczym.

Jest adwokatem. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy specjalizuje się m.in. w prawie informatycznym i handlu internetowego, w prawie ochrony danych osobowych, prawie gospodarczym i nieruchomościowym oraz compliance. Jej zespół tworzy ośmiu adwokatów i radców prawnych. Ma oddziały w Warszawie i Wrocławiu. Wspólnikami kancelarii są radcowie prawni Dominik Lubasz i Witold Chomiczewski oraz Monika Namysłowska, pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl