Centrala White & Case awansuje prawnika z Polski na międzynarodowego partnera

1478
(www.whitecase.com)

Michał Subocz zostanie 1 stycznia 2017 roku partnerem międzynarodowym w globalnej firmie prawniczej White & Case – dowiedział się „Rynek Prawniczy”.

Awansowano go w ostatniej turze w gronie 40 nowo mianowanych partnerami prawników sieci z 11 globalnych praktyk i 17 biur, o czym poinformowała ta firma prawnicza 14 października 2016 r.

– Nasi nowi partnerzy wykazali się zdolnością przywództwa w firmie oraz zaangażowaniem na rzecz klientów. To największa grupa partnerów w ciągu sześciu lat, która odzwierciedla nasze zaangażowanie we wzrost wewnętrzny. Ponad połowa nowych partnerów pracuje w Stanach Zjednoczonych i w Londynie, zgodnie z przyjętą strategią rozwoju biur w tych miejscach – skomentował awanse Hugh Verrier, prezes White & Case.

Michał Subocz jest partnerem lokalnym w warszawskim biurze White & Case, będzie partnerem międzynarodowym w globalnej praktyce sporów gospodarczych. Od roku kieruje kancelaryjną praktyką rozwiązywania sporów w Polsce. Specjalizuje się w sporach budowlanych, reprezentuje firmy z tej branży w arbitrażu i przed sądami państwowymi. Obsługiwał  sprawy sporne dotyczące projektów infrastrukturalnych, centrów handlowych, tuneli drogowych, stadionów.

W White & Case pracuje od prawie sześciu lat. Wcześniej był w warszawskim biurze kancelarii CMS Cameron McKenna, z którego odszedł do White & Case w wielkiej grupie 19 prawników. Przedtem był zatrudniony w departamencie prawnym Narodowego Banku Polskiego.

Jest radcą prawnym, absolwentem studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (1995).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl