Dentons z nagrodą za obsługę prawną w sektorze „czystej energii”

231
www.news.stanford.edu

Kancelaria Dentons jest tegorocznym laureatem nagrody CEE Clean Energy Award w dziedzinie usług prawnych.

Była to już trzecia edycja konkursu organizowanego przez grono wydawców portali i magazynów gospodarczych oraz organizatorów imprez biznesowych (BiznesPolska.pl, EuropaProperty.com, BizPoland Magazine).

Nagrody CEE Energy Awards przyznawane są firmom i przedsiębiorcom z sektora tzw. „czystej energii” (ze źródeł odnawialnych – woda, słońce, wiatr itp.) w Europie Środkowej i Wschodniej wyróżniającym się innowacyjnością, zaangażowaniem oraz sukcesami. Zwycięzców z grona nominowanych w 19 kategoriach (m.in. firmy wiatrowe, solarne, biogazowe, biomasowe, elektryczne auto, usługi doradcze i finansowe dla branży itp.) wyłoniło liczące 27 osób jury składające się z przedstawicieli firm energetycznych działających w regionie.

www.ceeenergyawards.com
www.ceeenergyawards.com

Dentons zdobyła nagrodę w kategorii „Firma usług profesjonalnych – prawnych roku 2016” („ Professional Services Company of the Year 2016 – Legal”). Kancelaria zwyciężyła drugi rok z rzędu. W 2016 r.  nominowane były również kancelarie: DLA Piper, GWW Grynhoff i Partnerzy, BTK Borowicz Tarka Kuś, Solivan, Squire Patton Boggs i SSW.

– Wygrana po raz drugi z rzędu to wyraz uznania dla zaangażowania naszego zespołu na rzecz klientów z sektora energetycznego, zwłaszcza w zakresie odnawialnych źródeł energii, w Środkowej i Wschodniej Europie  – skomentował Arkadiusz Krasnodębski, partner zarządzający Dentons w Polsce, kierujący warszawskim i europejskim zespołem energetyki i zasobów naturalnych.

Laury wręczono 9 czerwca 2016 r. podczas gali w warszawskim  hotelu InterContinental.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl