Dwa awanse w Clifford Chance

1508

Marta Bieniada i Paweł Puacz zostali 1 marca 2016 r. awansowani ze stanowisk senior associate na stanowiska counsel w kancelarii Clifford Chance w Warszawie.

Marta Bieniada jest radcą prawnym w Grupie Prawa Ubezpieczeniowego kancelarii. Ma ponad 14 lat doświadczenia w doradztwie z dziedzin prawa ubezpieczeniowego, bankowego i finansowego, w tym w kwestiach regulacyjnych. Doradza bankom i towarzystwom ubezpieczeniowym.

W Clifford Chance pracuje od 1997 r. W 2011 r. ukończyła aplikację sędziowską. Od 2004 r. jest radcą prawnym. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim (1997).

Radca prawny Paweł Puacz kieruje w kancelarii Grupą Energetyki i Ochrony Środowiska. Specjalizuje się w dziedzinach prawa energetycznego, ochrony środowiska i spółek. Doradza firmom z sektorów energetyki konwencjonalnej i odnawialnej, ciepłowniczego, nafty i gazu, przemysłu energochłonnego –  w kwestiach regulacyjnych, procesach fuzji i przejęć, finansowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych oraz umowach związanych z obrotem energią i gazem.

W Clifford Chance pracuje dziewiąty rok. Jest radcą prawnym od 2011 r. i absolwentem prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2007).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl