Kancelaria CMS z przyjemnością informuje o awansie dwóch doświadczonych prawników – Agnieszki Starzyńskiej i Artura Bednarskiego – do grona partnerów CMS w Polsce. Oboje specjalizują się w obszarach o strategicznym znaczeniu dla klientów kancelarii, łącząc wieloletnie doświadczenie z interdyscyplinarną wiedzą.
Agnieszka Starzyńska, dotychczas counsel w praktyce prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz liderka zespołu life sciences i ochrony zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie obejmujące doradztwo dla podmiotów z sektora life sciences. W szczególności specjalizuje się w obszarze prawa farmaceutycznego, badań klinicznych, regulacji dotyczących wyrobów medycznych, reklamy i promocji tych produktów, jak również wdrażania systemów compliance. Jej doświadczenie obejmuje także kompleksowe doradztwo z zakresu prawa ochrony konkurencji dla podmiotów działających w tym sektorze, prowadzenie projektów transgranicznych oraz doradztwo na rzecz placówek ochrony zdrowia.
Artur Bednarski, dotychczas counsel w praktyce bankowości i finansów, specjalizuje się w finansowaniach, restrukturyzacjach i upadłościach. Wspiera klientów na każdym etapie finansowania. Jego praktyka obejmuje pozyskiwanie finansowania dłużnego, w szczególności w ramach struktur konsorcjalnych, a także doradztwo w zakresie postępowań restrukturyzacyjnych, upadłościowych oraz przy sprzedażach wierzytelności zagrożonych. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów finansowych i restrukturyzacyjnych o charakterze transgranicznym.
– Agnieszka i Artur od lat wnoszą wyjątkową wartość do naszej kancelarii – łączą ekspercką wiedzę z głębokim zrozumieniem potrzeb klientów. Ich awans na partnerów to naturalny krok, który wzmacnia nasze kluczowe praktyki i potwierdza kierunek rozwoju CMS w Polsce. Jestem dumny, że możemy dalej wspólnie budować jedną z najsilniejszych struktur doradczych na rynku – Andrzej Pośniak, partner zarządzający CMS Polska.
Materiał kancelarii CMS










