Ernest Dymel pokieruje zespołem Fuzji i Przejęć w Clyde & Co

598

Do warszawskiego biura Clyde & Co dołączył Ernest Dymel, który jako counsel  będzie kierował zespołem Fuzji i Przejęć oraz Prawa Korporacyjnego, wzmacniając tym samym kompetencje kancelarii w tych kluczowych obszarach.

Ernest Dymel jest radcą prawnym z ponad 15-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w dziedzinach fuzji i przejęć oraz prawa korporacyjnego. W trakcie swojej kariery zawodowej Ernest z powodzeniem doradzał przy licznych transakcjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym, wspierając klientów w skomplikowanych procesach joint venture, oraz w bieżącej obsłudze korporacyjnej. Wśród jego klientów znajdują się fundusze private equity, spółki prywatne oraz publiczne działające w szczególności w sektorach energetycznym, produkcyjnym, opieki zdrowotnej i dóbr konsumpcyjnych.

– Cieszymy się, że Ernest dołącza do zespołu kancelarii. Niejednokrotnie nasze drogi krzyżowały się w trakcie negocjacji przy różnych transakcjach, bardzo cenię jego kompetencje. Doświadczenie i wiedza Ernesta będą bezcenne dla naszych klientów i pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby w zakresie transakcyjnym i korporacyjnym – powiedziała Agnieszka Kulińska, partner w Clyde & Co.

Clyde & Co rozpoczęła działalność w Warszawie w styczniu 2024 roku w ponad 20-osobowym składzie, na czele z Arkadiuszem Krasnodębskim, Agnieszką Kulińską oraz Radosławem Góralem. Kancelaria ciągle się rozwija i obecnie jej zespół liczy ponad 35 osób.

Materiał kancelarii Clyde & Co