Ważne zmiany w KWKR. Kancelaria ma trzech nowych partnerów

457

Z ogromną radością informujemy, że w kwietniu do grona partnerów kancelarii KWKR dołączyli Łukasz Łanoszka, Paulina Opiełka i Mariusz Purgał.

– Tegoroczne awanse to wyraz uznania dla ogromnego doświadczenia naszych prawników, ich zaangażowania w kluczowe projekty oraz zaufania, jakim cieszą się wśród klientów kancelarii. Nowi partnerzy są nie tylko świetnymi specjalistami w swoich dziedzinach, ale także doskonale rozumieją rynek, co przekłada się na wysoką jakość ich pracy i usług. Serdecznie gratulujemy naszym kolegom awansu, który stanowi ważne osiągnięcie w ich karierze oraz powód do dumy dla całej kancelarii – powiedzieli partnerzy zarządzający kancelarii Michał Konieczny i Marcin Wierzbicki.

Poszerzenie grona partnerów kancelarii to także wyraz rozwoju praktyk prawa nieruchomości, prawa korporacyjnego i M&A oraz compliance, które w ostatnich latach cieszą się coraz większym zaufaniem i rozpoznawalnością na rynku, zdobywając szerokie uznanie wśród klientów, a także liczne wyróżnienia w konkursach i rankingach.

– Szczególne wyrazy podziękowania należą się naszym kolegom z zespołów property, corpo i compliance. Ten sukces to efekt waszej wytężonej pracy i zaangażowania. Cieszymy się, że mamy tak fantastyczny i niezastąpiony zespół prawników, który wspiera nas w naszych codziennych wysiłkach – dziękowali nowi partnerzy.

Łukasz Łanoszka, Paulina Opiełka, Mariusz Purgał

Łukasz Łanoszka to lider teamu property zajmującego się prawną obsługą nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Łukasz ma bogate doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych transakcji nieruchomościowych, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Paulina Opiełka to szefowa działu corpo specjalizującego się w prawie spółek, fuzjach i przejęciach oraz restrukturyzacjach. Paulina ma na swoim koncie wiele udanych transakcji, w których reprezentowała zarówno polskich, jak i zagranicznych inwestorów.

Mariusz Purgał to ekspert zarządzający zespołem compliance. Mariusz nadzoruje wszystkie aspekty prawne związane z ryzykiem regulacyjnym, ochroną danych osobowych i etyką biznesową. Jego kompetencje i doświadczenie są gwarancją bezpieczeństwa prawnego dla naszych klientów.

Materiał kancelarii KWKR Konieczny Wierzbicki i Partnerzy