Peterka & Partners otwiera biuro w Chorwacji

170

W dniu 1 marca 2023 r. kancelaria Peterka & Partners otworzyła biuro w Zagrzebiu, w Chorwacji. Kancelaria w Chorwacji, tak jak pozostałe kancelarie Peterka & Partners w rejonie Europy Środkowo-wschodniej, świadczy  kompleksowe doradztwo prawne, wspierając zarówno klientów międzynarodowych, jak i lokalnych. Dla Peterka & Partners to istotny krok, początkujący  stałą obecność kancelarii w rejonie byłej Jugosławii.

Ekspansja do Chorwacji ma dla nas duże znaczenie strategiczne dla kontynuacji rozwoju i zwiększania naszej obecności w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości usług prawnych w całym regionie CEE i wierzymy, że nasze nowe biuro w Zagrzebiu pomoże nam osiągnąć ten cel – powiedział Ondřej Peterka, partner zarządzający Peterka & Partners.

Nowym biurem zarządza Anja Haramija, adwokatka chorwacka z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Jestem zaszczycona, że będę kierować nowym biurem Peterka & Partners w Zagrzebiu. Cieszymy się z możliwości zwiększenia regionalnej synergii w ramach grupy Peterka & Partners i zapewnienia naszym klientom najlepszych możliwych rozwiązań prawnych – powiedziała Anja Haramija.

W ramach struktury Peterka & Partners biuro w Zagrzebiu stanie się również punktem koordynacji usług prawnych dla byłej Jugosławii i dziewiątym biurem Peterka & Partners w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Więcej informacji o Peterka & Partners i jej usługach można znaleźć TUTAJ  

Materiał kancelarii Peterka & Partners