Dyrektor administracyjno-kadrowa partnerem w kancelarii BBS i Wspólnicy

477

Monika Bobrowicz jest od czerwca 2022 r. partnerem warszawskiej kancelarii Brysiewicz Bokina Sakławski i Wspólnicy – poinformowała ta firma „Rynek Prawniczy”.

Kancelaria podała, że decyzję o partnerstwie dla dyrektor zasobów ludzkich i administracji w kancelarii podjęli wspólnie wszyscy jej dotychczasowi partnerzy w liczbie sześciu, jak wynika z jej internetowej witryny.

Jak skomentował w komunikacie prasowym kancelarii Krzysztof Brysiewicz, partner zarządzający kancelarii, nominacja była „wyrazem podziękowania i uhonorowania jej ciężkiej pracy oraz ponadprzeciętnych zdolności managerskich”, gdyż choć „nie posiada tytułu prawnika, to będąc odpowiedzialną za całokształt procesów wewnątrz firmy, z uwzględnieniem doboru pracowników czy partnerów biznesowych, miała i ma niebagatelny wpływ” na jej rozwój. Jan Sakławski, partner w BBS nazwał ją natomiast „sercem kancelarii”.

Monika Bobrowicz stwierdziła w komunikacie kancelarii, iż dołączenie do grona jej partnerów to „wielki przywilej i zaszczyt”, gdyż uczestniczyła „w tworzeniu marki, obserwuje dynamikę jej rozwoju od samego początku”, a biuro oraz współtworzący BBS zespół traktuje jako „swoiste ukoronowanie swoich kilkuletnich starań”.

Monika Bobrowicz pracuje w kancelarii od początku jej istnienia, czyli od pięciu lat. Zajmuje się administracyjnym wsparciem zespołu prawników, nadzoruje pracę recepcji, przygotowuje raporty finansowe i zestawienia dotyczące funkcjonowania kancelarii. Koordynuje takie kwestie jak finanse, administracja, komunikacja oraz employer branding. Odpowiada również za sprawy organizacyjne i kadrowe.

Przedtem przez ponad 10 lat pracowała w administracji warszawskiej kancelarii Barylski T., Olszewski A., Brzozowski A., w tym ostatnio jako zastępca kierownika biura.

Jest absolwentką studiów administracyjnych na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl