Prawniczka-menedżerka rozwoju biznesu partnerem w Kochański & Partners

1108

Jak ustalił „Rynek Prawniczy”, Anna Szepietowska od sierpnia 2021 r. zajmuje stanowisko partnera i dyrektora rozwoju praktyk i sprzedaży, marketingu i PR w kancelarii Kochański & Partners. Przeszła z kancelarii Wolf Theiss, w której także zarządzała „działką” business development.

Jak informuje kancelaria Kochański & Partners na swojej witrynie internetowej, Anna Szepietowska odpowiada „za realizację strategii rozwoju firmy”.

(www.linkedin.com)

Wcześniej przez ponad 1,5 roku zajmowała się rozwojem biznesu w kancelarii Wolf Theiss, gdzie była odpowiedzialna za pozycjonowanie i zarządzanie marką, PR, komunikację oraz promocję zespołu prawników i doradców.

Przedtem była praktykującą prawniczką zajmując przez ponad pięć lat stanowisko głównego prawnika w polskim oddziale firmy Sotheby’s International Realty; to część sieci Sotheby’s, która jest największym na świecie brokerem nieruchomości luksusowych i powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów domu aukcyjnego Sotheby’s, założonego w Londynie w 1744 r. W tym samym okresie przez prawie sześć lat była zastępcą dyrektora działu prawnego w firmie Home Broker zajmującej się pośrednictwem w handlu nieruchomościami i doradztwem finansowym.

Jest absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim (2011) i doktorem nauk prawnych tej uczelni (2019).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl