Act BSWW przeprowadzi się do nowego biura w Varso Place

780

Kancelaria Act BSWW, jedna z największych polskich firm prawniczych, będąca częścią europejskiej grupy Act Legal, wynajęła ponad 2 tys. mkw. powierzchni biurowej w Varso Place – jednym z najnowocześniejszych i najbardziej prestiżowych projektów wielofunkcyjnych, jakie powstają aktualnie w Polsce, i unikatowym w Europie.

Firma zajmie dwa piętra w jednym z powstających w ramach inwestycji budynków. Przeprowadzka planowana jest na koniec 2020 roku.

– O wyborze zdecydowało szereg czynników, w tym centralne położenie kompleksu tuż przy Dworcu Centralnym w Warszawie, jego prestiż oraz udogodnienia dla klientów i pracowników kancelarii, takie jak duża liczba miejsc parkingowych, wysokiej klasy hotele, restauracje oraz nowoczesne powierzchnie handlowe – mówi Michał Wielhorski, partner zarządzający Act BSWW.

W kompleksie znajdą się m.in. Zdrofit, placówka medyczna, hotel, pralnia, sklepy spożywcze. Biurowce połączone będą ze Złotymi Tarasami i Dworcem Centralnym.

– Chcemy, żeby nowa siedziba Act BSWW była wizytówką sieci Act Legal w Polsce – dodaje Piotr Wojnar, partner zarządzający Act BSWW.

Varso Place to nowe, unikalne miejsce dla biznesu, mieszkańców i turystów, powstające w samym sercu Warszawy. Obejmuje zespół trzech wież realizowanych wzdłuż zachodniego odcinka ulicy Chmielnej. Jego największą atrakcją będzie wieża Varso Tower o wysokości 310 m, która będzie najwyższym budynkiem w Unii Europejskiej.

– Cieszymy się, że nasi koledzy z Warszawy przeprowadzają się do kompleksu, w którym stanie najwyższy budynek w Unii Europejskiej, budowanego obecnie przez HB Reavis – wiodącego międzynarodowego dewelopera i naszego klienta. Biuro naszej kancelarii w Bratysławie mieści się w Twin City Tower zrealizowanym także przez HB Reavis – mówią Milan Malata i Vincent Hegedűš, partnerzy w Act Legal w Bratysławie.

Act BSWW od blisko 20 lat buduje swoją reputację wśród polskich i zagranicznych klientów. Kancelaria prowadzi bieżącą obsługę podmiotów gospodarczych oraz doradza przy prestiżowych transakcjach i złożonych postępowaniach sądowych. Jest jednym z członków założycieli Act Legal – europejskiej sieci kancelarii prawnych działających w 10 krajach. Act Legal to ponad 400 prawników, doradców podatkowych i ekspertów biznesowych.

Materiał kancelarii Act BSWW