Zmiana na stanowisku partnera zarządzającego w kancelarii DLA Piper

2140
Jacek Giziński i Krzysztof Kycia

Z przyjemnością informujemy, iż z dniem 4 lipca 2018 r. Krzysztof Kycia oraz Jacek Giziński objęli stanowiska partnerów współzarządzających warszawskiego biura kancelarii DLA Piper. Zastąpili Krzysztofa Wiatera, który pełnił funkcję partnera zarządzającego od 2007 roku.

Jacek Giziński specjalizuje się w doradztwie na rzecz polskich i międzynarodowych klientów w zakresie transakcji fuzji i przejęć w sektorze  nieruchomościowym i w sektorze energii odnawialnej. Krzysztof Kycia to z kolei doświadczony procesualista z bogatym doświadczeniem w pozasądowym rozwiązywaniu sporów. Doradza głównie klientom z sektora budowlanego, infrastrukturalnego oraz energetycznego.

Zarówno Jacek Giziński, jak i Krzysztof Kycia związani są z kancelarią DLA Piper od 2007 roku, tj. od początku jej działalności. Cieszą się zaufaniem i uznaniem klientów, co znajduje odzwierciedlenie w corocznie publikowanych międzynarodowych rankingach rynku prawniczego, takich jak Chambers & Partners oraz The Legal 500.

– Chcielibyśmy podziękować Krzysztofowi Wiaterowi za jego wkład w budowanie marki DLA Piper i uczynienie z niej jednej z wiodących firm prawniczych na polskim rynku. Wraz z Krzysztofem jesteśmy zaszczyceni podejmując wyzwanie jakim jest zarządzanie warszawskim biurem DLA Piper. Dołożymy wszelkich starań, aby wspólnie rozwijać praktykę DLA Piper z korzyścią dla klientów i kancelarii – skomentował Jacek Giziński.

– Jesteśmy dumni obejmując funkcję partnerów współzarządzających. Naszym wspólnym celem jest dalsze umacnianie renomy DLA Piper na polskim rynku, zarówno w zakresie doradztwa na rzecz klientów lokalnych, jak i międzynarodowych. Co więcej, dzięki szeroko zakrojonej współpracy z międzynarodową siecią DLA Piper, chcemy aktywnie przyczynić się do tego, aby urzeczywistnić globalną wizję DLA Piper, jaką jest zostanie wiodącą międzynarodową kancelarią prawną – dodał Krzysztof Kycia.

Materiał kancelarii DLA Piper