Greenberg Traurig z nagrodą Kancelarii Roku 2017 w Polsce

1083
Od lewej: L. Fogelman, J. Grzesiak

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Greenberg Traurig podczas uroczystej ceremonii w Londynie otrzymało prestiżową nagrodę Kancelarii Roku 2017 w Polsce przyznawaną przez Chambers Europe. Warszawskie biuro już po raz trzeci otrzymało ten prestiżowy tytuł. Dodatkowo, w 2016 roku kancelaria otrzymała tytuł Kancelarii Prawnej Roku w Polsce – Client Service Award.

Lejb Fogelman, senior partner warszawskiego biura, skomentował: – Przez ponad 25 lat jesteśmy liderem w zakresie transakcji fuzji i przejęć oraz transakcji na rynkach kapitałowych  w Polsce. Ta prestiżowa nagroda potwierdza naszą siłę i zdolność do rozpoznawania trendów rynkowych i odpowiadających im potrzeb klientów – nie odnosimy się do panującego status quo, ale uprzedzamy zmiany na rynku i odpowiednio dostosowujemy swoje działania.

Jarosław Grzesiak, partner zarządzający warszawskiego biura, zauważył: – W trakcie ostatnich 12 miesięcy warszawskie biuro doradzało kluczowym międzynarodowym i krajowym klientom przy największych i najbardziej skomplikowanych transakcjach i postępowaniach sądowych toczących się w Polsce i w regionie CEE. Znaczący rozwój naszych departamentów nieruchomości i postępowań sądowych, a także ostatnie wzmocnienie praktyki prawa pracy, stawia nas w wyjątkowej pozycji wśród innych kancelarii prawnych działających na tym konkurencyjnym i wymagającym rynku.

Przyznając nagrodę Kancelarii Roku Chambers wyróżnia pracę krajowych i międzynarodowych kancelarii prawnych w Europie. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie badań prowadzonych przez analityków wydawnictwa Chambers, którzy oceniają pozycję kancelarii prawnych w kluczowych krajach regionu i ich znaczące osiągnięcia w ostatnich 12 miesiącach.

Wydawnictwo Chambers przyznaje również nagrody indywidualnym prawnikom działającym w Europie. W 2013 r. senior partner Lejb Fogelman otrzymał nagrodę Outstanding Contribution to the Legal Profession Award przyznawaną za wybitny wkład do praktyki prawniczej. Jest on jednym z dwóch prawników z Polski, którzy otrzymali to szczególne wyróżnienie.

Chambers ocenia kancelarie prawne działające w 52 jurysdykcjach w Europie.

Materiał kancelarii Greenberg Traurig