Troje prawników przyjęto jesienią do pracy w kancelarii Gide

1626
Siedziba kancelarii w biurowcu Metropolitan w Warszawie

Magdalena Kalinowska, Dorota Derlicka i Paweł Wasiel są nowymi prawnikami kancelarii Gide Loyrette Nouel w Warszawie – poinformowała ta firma prawnicza.

(www.linkedin.com)
(www.linkedin.com)

Magdalena Kalinowska jest w zespole prawa pracy. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w prawie imigracyjnym. Zajmuje się doradztwem w kwestiach związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem kluczowego personelu, w tym cudzoziemców w Polsce oraz obywateli polskich za granicą.

Wcześniej pracowała w kancelarii CMS Cameron McKenna (około pięciu lat). Jest adwokatem od 2015 r. i absolwentką prawa Uniwersytetu Warszawskiego (2010).

Dorota Derlicka zajmuje stanowisko associate w dziale prawa energetycznego, projektów infrastrukturalnych i zamówień publicznych kancelarii. Specjalizuje się w prawie ochrony środowiska i w obsłudze projektów inwestycyjnych. Jest radcą prawnym.

(www.linkedin.com)
(www.linkedin.com)

Paweł Wasiel od listopada 2016 r. zajmuje stanowisko associate w praktyce bankowości i finansów kancelarii. Specjalizuje się w prawie bankowym i finansowym. Obsługiwał transakcje typu project finance oraz finansowania nieruchomości i projektów infrastrukturalnych (w tym budowy lotnisk, stadionów, hal widowiskowo-sportowych, szpitali oraz zakupu taboru kolejowego i autobusowego), a także emisje papierów dłużnych.

Wcześniej pracował w kancelarii Hogan Lovells (ponad pięć lat). Jest radcą prawnym i absolwentem prawa Uniwersytetu Warszawskiego (2009).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl