„Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach” – nowa książka Kancelarii PragmatIQ

773

300 najczęściej zadawanych pytań. 300 wyczerpujących i konkretnych odpowiedzi.

Dynamiczny wzrost liczby tworzonych w ostatnich latach spółek komandytowych potwierdza ich niezaprzeczalne atuty, które przekonały już wielu przedsiębiorców. By sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wiedzę o spółce komandytowej Kancelaria Prawna PragmatIQ z Poznania wydała książkę „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach”, która zawiera 300 praktycznych pytań i odpowiedzi dotyczących spółki komandytowej. Obejmuje ona zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego, rachunkowości i ZUS.

Do napisania książki „Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach” jej autorów – zespół Kancelarii PragmatIQ – skłoniło również duże zainteresowanie prowadzonym przez nich od ponad pięciu lat portalem Komandytowa.pl.

– Przez ten czas portal odwiedziło blisko czterysta tysięcy osób, które zadawały setki pytań na temat funkcjonowania spółek komandytowych  – podkreśla Rafał Szymkowiak, założyciel i wspólnik w Kancelarii Prawnej PragmatIQ. Jak zaznacza, od momentu utworzenia portalu liczba spółek komandytowych wzrosła prawie czterokrotnie, a pod koniec 2015 roku przekroczyła liczbę dwudziestu tysięcy.

„Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach” dedykowana jest zarówno praktykom, jak i  teoretykom zainteresowanym spółką komandytową, tj. przedsiębiorcom, prawnikom, biegłym rewidentom czy księgowym. Książka w przejrzystej formie prezentuje konkretne odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania związane z tematyką spółki komandytowej.

Więcej informacji na temat książki można znaleźć na portalu Komandytowa.pl.

Ogłoszenie kancelarii