Awanse partnerskie w DZP 2024

382
Od lewej: Jarosław Przybylski, Maciej Zajda, Beata Cieszyńska, Anna Okła-Woźniak, Krzysztof Stecyk. Fot.: P. Wójcik/DZP

1 lipca do grona partnerów DZP dołączyli: Beata Cieszyńska, Anna Okła-Woźniak, Jarosław Przybylski, Krzysztof Stecyk oraz Maciej Zajda.

Beata Cieszyńska, radczyni prawna z Praktyki Infrastruktury i Energetyki, specjalizuje się w inwestycjach infrastrukturalnych, kontraktach na ich realizację i prowadzeniu sporów inwestycyjnych. Doradza przy projektach realizowanych głównie w sektorach drogowym, kolejowym, gospodarowania odpadami oraz w energetyce. Ma również rozległe doświadczenie w obsłudze spółek z branży zbrojeniowej, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów regulacyjnych.

Anna Okła-Woźniak, radczyni prawna z Praktyki Nieruchomości, prowadzi transakcje dotyczące obrotu nieruchomościami, najmu i dzierżawy oraz doradza klientom przy realizacji projektów inwestycyjnych, w tym w cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych aspektach procesu inwestycyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z dziedziny prawa budowlanego. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów deweloperskich, w tym mieszkaniowych i związanych z centrami logistycznymi.

Jarosław Przybylski, radca prawny z Praktyki Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć, doradza prywatnym inwestorom, przedsiębiorcom i ich rodzinom w zakresie rozwoju biznesu, w tym optymalizacji struktury prawnej. Wspiera także spółki prawa handlowego w zakresie korporacyjnych aspektów ich działalności, umów handlowych oraz transakcji M&A. Najczęściej współpracuje z firmami z branży motoryzacyjnej i FMCG oraz z sektora rolnego i energetycznego.

Krzysztof Stecyk, radca prawny z Praktyki Postępowań Spornych, reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi i polubownymi. Posiada ugruntowane doświadczenie w zakresie prawa zobowiązań oraz prawa spółek. Doradza szczególnie klientom z branży budowlanej, bankowej, finansowej oraz ubezpieczeniowej. Zajmuje się również oceną wzorców umów budowlanych opracowywanych przez Międzynarodową Federację Inżynierów Konsultantów (FIDIC).

Maciej Zajda, adwokat z Praktyki Rynków Kapitałowych i Instytucji Finansowych, który specjalizuje się w prawie rynku kapitałowego i obrotu instrumentami finansowymi oraz doradztwie regulacyjnym dla firm inwestycyjnych. Prowadzi projekty M&A, szczególnie w obszarze spółek publicznych, technologicznych i instytucji finansowych. Koordynuje obsługę sektora venture capital, a w ramach projektu DZP Future angażuje się w rozwój środowiska startupów  i sektora innowacji poprzez m.in. mentoring  oraz wspieranie fundraisingu.

– Nasi nowi partnerzy to uznani na rynku profesjonaliści z dużym doświadczeniem zawodowym, których wyróżnia nie tylko doskonała znajomość otoczenia biznesowego i bliskie relacje z klientami, ale także zaangażowanie w sprawy kancelarii. Jestem przekonany, że są gotowi sprostać niejednemu wyzwaniu przyczyniając się tym samym do sukcesu swoich klientów – powiedział Krzysztof Zakrzewski, partner zarządzający kancelarii Domański Zakrzewski Palinka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Materiał kancelarii Domański Zakrzewski Palinka