Nowa butikowa kancelaria prawa pracy HRLS

631

Kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców z szeroko rozumianego zakresu prawa pracy, w tym w kwestiach restrukturyzacji, zwolnień, sporów pracowniczych, compliance, a także w zakresie korzyści socjalnych i ochrony danych osobowych.

Partnerzy tworzący kancelarię posiadają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dla przedsiębiorców strategii współdziałania ze stroną związkową i aktywnie uczestniczyli w jej wdrażaniu.

Eksperci kancelarii łączą wiedzę ekspercką z biznesową umiejętnością przewidywania konsekwencji podejmowanych przez klienta decyzji.

– Lata pracy przy trudnych restrukturyzacjach, czas spędzony na skomplikowanych negocjacjach ze związkami zawodowymi czy prowadzenie wewnętrznych postępowań wyjaśniających na zlecenie przedsiębiorców, nauczyły mnie, że najważniejsza w doradztwie dotyczącym HR jest koncentracja na wyznaczonym przez klienta celu i umiejętność strategicznego podejścia do realizowanych tematów – powiedziała dr Magdalena Zwolińska, partner kancelarii HRLS.

Kancelarię stworzyli dr Magdalena Zwolińska, specjalizująca się od kilkunastu lat w obsłudze prawnej pracodawców, w tym w rozwiązywaniu najbardziej złożonych spraw z zakresu prawa pracy, oraz Bartosz Zwoliński posiadający wieloletnie doświadczenie prawnicze zdobyte w największych polskich korporacjach o zasięgu międzynarodowym.

Pozostali prawnicy i aplikanci prawni tworzący kancelarię, są specjalistami z szeroko rozumianego zakresu prawa pracy.

Materiał kancelarii HRLS