Noworoczne awanse w Crido: Katarzyna Witkowska i Leszek Bogucki nowymi partnerami

322

Crido, wiodąca polska firma doradcza, ogłosiła nominacje dwóch nowych partnerów: Katarzyny Witkowskiej, szefowej praktyki sporów & przestępczości gospodarczej z zespołu doradztwa prawnego, oraz Leszka Boguckiego, kierującego zespołem modelowania finansowego i wycen. Oprócz dwójki nowych partnerów awanse otrzymało ponad 150 osób.

Od stycznia 2023 roku partnerami w Crido zostali Katarzyna Witkowska oraz Leszek Bogucki. Katarzyna Witkowska, która została partnerem w zespole doradztwa prawnego, to uznana specjalistka w zakresie sporów gospodarczych i cywilnych oraz przestępstw gospodarczych. Zajmowała się postępowaniami na wielu rynkach (m.in. nieruchomości, kapitałowym). Jej doświadczenia dotyczą zarówno sporów w Polsce, jak i za granicą.

Z kolei Leszek Bogucki to ekspert zajmujący się wycenami udziałów, akcji, zorganizowanych części przedsiębiorstwa, wartości materialnych i prawnych, w tym: kontraktów, baz klientów, czy też znaków towarowych. Specjalizuje się także w tworzeniu i weryfikacji modeli finansowych na potrzeby transakcji, decyzji zarządczych, czy pozyskiwania finansowania komercyjnego i preferencyjnego. Został on partnerem w zespole modelowania finansowego i wycen.

Z radością witamy Katarzynę i Leszka w gronie partnerów. Dwoje nowych partnerów jest związanych z Crido od wielu lat. To w pełni zasłużone awanse, które są wynikiem licznych zakończonych sukcesem projektów, doskonałej współpracy w interdyscyplinarnych zespołach, a także znajomości rynku i oczekiwań klientów. Cieszymy, się, że tak zaangażowane i utalentowane osoby współtworzą zespół Cridomówi Andrzej Puncewicz, partner zarządzający w Crido.

Oprócz wspomnianych dwóch nowych partnerów ponad 30 osób awansowało na stanowiska menedżerskie. Ogółem, z początkiem 2023 roku, awans w Crido otrzymało ponad 150 osób pracujących w działach: prawnym, podatkowym, biznesowo-technologicznym, litigation (spory), biznes i innowacje, fuzje i przejęcia (M&A ), a także z zespołów wsparcia.

Rok 2023 będzie okresem spowolnienia gospodarczego i dużej zmienności, a tym samym – czasem wielu wyzwań związanych z prowadzeniem biznesu. Wszystko to sprawi, że przedsiębiorcy będą poszukiwać stabilnego i rzetelnego partnera, który nie tylko kompleksowo doradzi im w bieżącej działalności gospodarczej, ale także wskaże zagrożenia i perspektywy rozwoju. Awanse i transfery kadrowe w naszej firmie stanowią odpowiedź na rosnące i zmieniające się potrzeby klientów – mówi Andrzej Puncewicz – Od początku działalności firmy ogromną wagę przykładamy do działań wspierających rozwój naszego zespołu. Dzięki temu zbudowaliśmy 370-osobowy, zaangażowany zespół Crido, który cieszy się zaufaniem naszym i naszych klientów. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali awans – dodaje Andrzej Puncewicz.

Działająca od 2005 roku Crido to wiodąca polska firma doradcza. Wspiera polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzeniu i rozwoju biznesu, w tym m.in. w zakresie doradztwa prawnego, podatkowego, biznesowego, a także we wszelkich aspektach transakcyjnych (M&A ). Pomaga również rozwijać innowacyjną działalność, wspierając pozyskanie finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł. Obecnie Crido zatrudnia 370 osób.

Materiał kancelarii Crido Legal