BDO Legal zmienia się w Forton Legal

617

Forton Legal – pod taką marką od grudnia 2022 r. będzie działać kancelaria znana dotąd jako BDO Legal Łatała i Wspólnicy sp.k. Partnerami kancelarii pozostają Wiesław Łatała i Katarzyna Zajas-Aydogan.

Nazwa Forton Legal jest wariacją na temat słowa “siła” – „forto” w języku esperanto oznacza właśnie siłę, która jest niezbędna do współpracy ze światem biznesu. Nowa marka wykorzystuje obszerną wiedzę i zdobywane latami umiejętności partnerów oraz całego zespołu. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw, w tym w szczególności transakcjach M&A, rynkach kapitałowych, prawie spółek, prawie korporacyjnym, a także prawie nieruchomości i budowlanym.

Wiesław Łatała – radca prawny, partner zarządzający Forton Legal. Specjalizuje się w procesach IPO, SPO, emisji akcji, obligacji i innych instrumentów finansowych, postępowaniach przed Komisją Nadzoru Finansowego i GPW, doradztwie korporacyjnym, restrukturyzacyjnym i corporate governance spółek i grup kapitałowych, a także mediacjach gospodarczych i arbitrażu. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Katarzyna Zajas-Aydogan – radca prawny, partner Forton Legal. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, procesach inwestycyjno-budowlanych, kontraktach handlowych oraz zamówieniach publicznych i sektorowych. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Materiał kancelarii Forton Legal