Radosław Biedecki dołącza do zespołu transakcyjnego w DWF

537

Międzynarodowa kancelaria DWF konsekwentnie rozbudowuje zespół transakcyjny w Polsce. Wkrótce do biura warszawskiego dołączy Radosław Biedecki na stanowisko senior counsel. Radosław specjalizuje się w obsłudze transakcji nabywania i zbywania przedsiębiorstw i ich części (share i asset deal ), fuzji i joint ventures. Jego klienci pochodzą z sektorów takich jak motoryzacja, farmacja, nieruchomości, przemysł spożywczy, rolnictwo, telekomunikacja, handel, turystyka i transport.

Dołączenie Radosława istotnie wzmocni pozycję zespołu będącego jedną z najbardziej doświadczonych praktyk transakcyjnych na polskim rynku.

Zależało mi na kontynuacji kariery i obsługi klientów w prawdziwie międzynarodowej firmie. DWF niewątpliwie taką jest. Szczerze cieszę się, że dołączam do prężnego i uznanego na rynku zespołu specjalistów, w tym w zakresie transakcji i nieruchomości. Jestem przekonany, iż nasza współpraca będzie korzystna dla klientów oraz rozwijająca zawodowopowiedział Radosław Biedecki.

Z zadowoleniem witam Radosława w zespole transakcyjnym DWF w Polsce i mam nadzieję, że szybko rozpoczniemy owocną współpracę – powiedział Filip Urbaniak, partner w DWF.

Bardzo się cieszę z dołączenia Radosława do DWF i jestem pewien, że jego wieloletnie i wszechstronne doświadczenie będzie istotnym atutem i przyniesie wiele korzyści naszym klientompodsumowuje Michał Pawłowski, partner zarządzający kancelarią DWF w Polsce.

DWF konsekwentnie rozwija swoje praktyki transakcyjne. W ostatnim czasie do praktyki korporacyjnej, fuzji i przejęć oraz do zespołu bankowości dołączyło kilkunastu prawników.

Materiał kancelarii DWF