Kancelaria Ożóg Tomczykowski rozbudowuje zespół podatkowy

466

Do Kancelarii Ożóg Tomczykowski dołączył Adam Trawiński, który będzie pełnił funkcję lidera Zespołu Planowania Podatkowego, jako Managing Associate.

Kancelaria Ożóg Tomczykowski nieprzerwanie od 2003 roku rozwija zakres swoich działań oraz poszukuje talentów, które będą tworzyły silny zespół ekspertów.

Adam Trawiński, który z początkiem marca zasilił szeregi kancelarii, jest doradcą podatkowym z ponad 12-letnim doświadczeniem w obszarze doradztwa podatkowego. Specjalizuje się w międzynarodowym prawie podatkowym oraz doradztwie dla inwestorów prywatnych. Ma na swoim koncie liczne sukcesy w projektach dotyczących reorganizacji struktury i ochrony majątku firm rodzinnych. Doradzał też przedsiębiorcom zagranicznym w trakcie przeprowadzanych transakcji z obszaru M&A. Reprezentuje również klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Jako ekspert uczestniczy w konferencjach poświęconych problematyce prawa podatkowego.

– Dołączenie do zespołu Kancelarii Ożóg Tomczykowski i podjęcie roli lidera Zespołu Planowania Podatkowego to dla mnie ekscytujące wyzwanie i możliwość pracy w gronie cenionych ekspertów. Wierzę, że moja wiedza i doświadczenie wychodzi na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu klientów w obszarze wyspecjalizowanego doradztwa podatkowego, w aspekcie krajowym i międzynarodowym – komentuje Adam Trawiński.

Adam Trawiński jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2013 roku wykonuje zawód doradcy podatkowego w kancelariach prawno-podatkowych oraz firmach doradztwa podatkowego. Ostatnio zdobywał również doświadczenie w sektorze publicznym – w Ministerstwie Finansów, gdzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora Departamentu Polityki Podatkowej, reprezentując Polskę na różnego rodzaju forach UE i OECD.

– Witamy Adama w gronie prawników Kancelarii Ożóg Tomczykowski. Nasza współpraca doskonale wpisuje się w strategię rozwoju usług świadczonych przez kancelarię. Od początku swego istnienia stawialiśmy na talenty. Dzięki temu kancelarię tworzy zespół profesjonalistów o wysokim poziomie wiedzy podatkowej, prawnej i ekonomicznej oraz szerokiej znajomości otoczenia biznesowego naszych klientów. Dołączenie Adama stanowi istotne wzmocnienie praktyki planowania podatkowego Kancelarii Ożóg Tomczykowski – powiedział Paweł Tomczykowski, partner zarządzający Kancelarią Ożóg Tomczykowski.

Materiał Kancelarii Ożóg Tomczykowski