Partnerski transfer prawniczki hazardowej z DLA Piper do kancelarii DWF

1644

Anna Wietrzyńska-Ciołkowska jest od maja 2020 r. prawnikiem i partnerem lokalnym w warszawskim biurze angielskiej kancelarii DWF – poinformowała „Rynek Prawniczy” ta firma. Przeszła z kancelarii DLA Piper, w której zajmowała stanowisko counsela.

Anna Wietrzyńska-Ciołkowska to prawniczka korporacyjna, transakcyjna, regulacyjna i restrukturyzacyjna, która specjalizuje się w węższych dziedzinach: prawa realnych i wirtualnych gier hazardowych (gambling and gaming) i w obsłudze firm z tego sektora, jak również firm ubezpieczeniowych. Doradza w sprawach uzyskiwania zezwoleń, organizowania i prowadzenia gier hazardowych, loterii promocyjnych, zakładów sportowych, konkursów z nagrodami, zakupów i instalacji automatów w domach gry i kasynach, programów do hazardowych gier i loterii komputerowych, opodatkowania hazardu. Firmom ubezpieczeniowym doradza w zakresie transakcji M&A, jak i bieżącej obsługi prawnej.

Wcześniej przez prawie 13 lata pracowała w kancelarii DLA Piper, a przedtem przez ponad dwa lata w Squire Sanders.

Jest radcą prawnym od 2009 r., absolwentką studiów prawniczych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (2004).

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl