Cztery firmy z szansami na tytuł kancelarii roku od IFLR

543

Allen & Overy, Clifford Chance, Dentons, Greenberg Traurig – te kancelarie z Polski znalazły się w 2020 r. na krótkiej liście kandydatów do nagrody IFLR Europe Award za działalność w roku 2019.

Ogłoszono ją 19 lutego 2020 r.

Magazyn „International Financial Law Review”, poświęcony tematyce prawa finansowego, od 21 lat przyznaje te nagrody firmom prawniczym i zespołom prawnym w przedsiębiorstwach wyróżniającym się największą innowacyjnością w obsłudze transakcji finansowych i korporacyjnych. Wydawcą „IFLR” jest grupa Legal Media należącą do Euromoney, jednej z największych firm w branży informacji biznesowych na świecie.

Rok temu nagrodę IFLR Europe Award w Polsce otrzymała kancelaria Greenberg Traurig, która dostała ją także w 2018 r. Natomiast w latach 2017 i 2016 jej laureatem była Clifford Chance.

„IFLR”, oprócz firm i zespołów prawniczych w poszczególnych dziedzinach obsługi oraz z poszczególnych krajów (National Firms of the Year), nagradza również innowacyjne transakcje (Deals of the Year), w takich m.in. kategoriach, jak papiery wartościowe, kredyty, fuzje i przejęcia, private equity, restrukturyzacje. W tegorocznej edycji nagród nie dostrzeżono jednak żadnego dealu z 2019 r. z polskim akcentem.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 23 kwietnia 2020 r. w hotelu The Biltmore w Londynie.

Ireneusz Walencik

i.walencik@rynekprawniczy.pl