Kondrat i Partnerzy z innowacyjnym, autorskim narzędziem do portfolio znaków towarowych

349

Od 1 stycznia 2019 r. kancelaria Kondrat i Partnerzy oferuje swoim klientom nowoczesną usługę online pełnej dokumentacji znaków towarowych. Dzięki dedykowanemu systemowi Kondrat Management System, który został specjalnie przygotowany na zlecenie kancelarii, każdy klient ma możliwość bezpiecznego dostępu do całego portfolio znaków towarowych, które znajdują się w jego posiadaniu 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu z każdego miejsca na świecie.

Udostępnienie klientom usługi KMS jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorstw, w szczególności tych posiadających duże portfolio znaków. Firmy posiadające kilkadziesiąt, a nierzadko kilkaset różnych brandów, należące najczęściej do sektora farmaceutycznego, spożywczego, telekomunikacyjnego i kosmetycznego, doceniają możliwość korzystania z innowacyjnego i inteligentnego systemu KMS.

W oparciu o KMS klient uzyskuje dostęp do całej dokumentacji postępowania, świadectw ochronnych, badań znaków i innych informacji związanych z ochroną znaków towarowych firmy. System przypomina również o konieczności przedłużenia rejestracji lub o możliwości zamówienia monitoringu znaku.      

Materiał kancelarii Kondrat i Partnerzy